Samsung Lynk Reach 4.0

Řešení LYNK REACH 4.0 od společnosti Samsung poskytuje hotelům lepší viditelnost a kontrolu stovek obrazovek v hotelu prostřednictvím dálkově řízeného serveru. Tento přístup typu all-in-one upgraduje obrazovky v hotelu na centra poskytující komplexní služby – kompatibilní s novými nebo stávajícími infrastrukturami LAN, Wi-Fi a Coax – pro přístup k celé řadě individualizovaného obsahu, aplikací a kanálu. Díky eliminaci pracných servisních úkolů a prostřednictvím podpory obousměrné komunikace LYNK REACH 4.0 prodlužuje pobyt hostů v hotelu a snižuje z toho plynoucí náklady pro hotely.

Samsung Lynk Reach 4.0

Centralizované řízení obsahu

LYNK REACH 4.0 transformuje hotelové obrazovky do formy obousměrných centrálně řízených komunikačních center, která zajišťují efektivní distribuci personalizovaného obsahu. LYNK REACH 4.0 je kompatibilní se všemi hotelovými obrazovkami Samsung a se stávající hotelovou infrastrukturou podporuje vytvoření a sdílení obsahu šitého na míru na jednotlivých obrazovkách nebo blocích obrazovek.

Centralizované řízení obsahu

Všestranné zapojení zákazníků

LYNK REACH 4.0 je kompatibilní s celou řadou obsahových formátů; podporuje nové příležitosti pro hotely s ohledem na informování hostů a jejich zábavu. Manažeři hotelového obsahu mohou nahrávat do svého obsahu videoklipy a URL odkazy a vytvářet tak interaktivní a atraktivní kanál na uvítanou. Když se hosté v hotelu zabydlí, může je hotel nasměrovat na tento kanál, kde je bude informovat o nabízených službách a o zajímavostech v místě i v okolí.

Všestranné zapojení zákazníků

Kompletní personalizované služby pobytu

Obousměrná komunikace LYNK REACH 4.0 zajišťuje, aby hostům byla věnována personalizovaná pozornost, jakou v luxusních hotelích očekávají. Při příchodu do hotelu servery přenáší data o hostovi do LYNK REACH a umožní hotelovým manažerům připravit zprávy šité na míru a sdílet je – počínaje od rezervačních seznamů v restauraci až po informace o aktuálně konaných akcích – s každým hostem. Když host z hotelu odchází, tak se mu na obrazovce v pokoji zobrazí kompletní přehled celkových poplatků a nabídka pohodlného opuštění hotelu včetně synchronizovaného schvalování placení.

Kompletní personalizované služby pobytu

Uživatelsky přátelská aplikace a přístup k nastavení

Hotely mohou LYNK REACH 4.0 využívat k poskytování personalizovaných balíčků sociálních médií, zábavy a aplikací na prohlížení obsahu* na jednotlivých obrazovkách, které se týkají doby pobytu a zájmů hosta. V důsledku toho mohou hosté na ústřední obrazovce využívat programy stejně jako na svém osobním zařízení. Tyto personalizované aplikace a nastavení lze podle potřeby aktivovat nebo deaktivovat. * Funkce personalizace aplikace je dostupná pouze pro síťové infrastruktury IPTV a IP.

Uživatelsky přátelská aplikace a přístup k nastavení

Řešení hotelových obrazovek Samsung

Mazání historie

Mazání historie

Zvýšená ochrana dat hostů

Hotelové obrazovky Samsung za účelem další ochrany soukromí hostů a za účelem ochrany jejich potenciálně citlivých informací, automaticky mažou historii, cookies i personalizovaná nastavení aplikací tak, aby před nástupem dalšího hosta do pokoje bylo vše smazané. Programy udržované prostřednictvím zobrazení ve spojení se servery CMS společnosti Samsung jsou nastavené tak, aby mazaly historii činnosti hostů okamžikem jejich odchodu z hotelu. Podobně, aplikace a vyhledávače provozované bez konektivity CMS se mažou pokaždé, když host vypne obrazovku.

Úvodní obrazovka

Úvodní obrazovka

Navigace obsahem all-in-one

Řada HE694 zahrnuje vyhrazenou nabídku pro nepřetržité poskytování obsahu bez nutnosti externích zařízení nebo instalace síťové infrastruktury. Po příjezdu hosta mohou hotely vytvořit a sdílet stručnou uvítací zprávu a další relevantní informace o pobytu a teprve potom přejít k živému programu. Tato pohodlná nabídka umožňuje hotelům propagovat svoji značku, ale tak dává hotelům možnost rychle si prohlížet a orientovat se v často používaných funkcích obrazovky.

All IP (IP přes koaxiální kabel)

All IP (IP přes koaxiální kabel)

Poskytování iptv přes koaxiální kabel

Jakožto řešení typu all-IP vybavené serverem CMTS* obrazovky řady HE694 konvertují IP signály na koaxiální signály a přenášejí je přes stávající koaxiální kabely. Při přijímání signálu prostřednictvím satelitu, Internetu a hotelového serveru přenáší CMTS server informace do vestavěného kabelového modemu DOCSIS 3.0 pro konečnou dodávku na obrazovku v místnosti. Prostřednictvím procesu all-in-one mohou hotely nabízen vysoce kvalitní IPTV, aniž by k tomu byly vyžadovány výrazné investice do zařízení, přičemž současně poskytují kompletnější a kvalitnější služby hostům.* Hotelové obrazovky Samsung nezahrnují CMTS server.

Lynk™ drm

Lynk™ drm

Efektivní a bezpečný přístup k obsahu

Každá obrazovka HE694 je vybavena technologií LYNK DRM od společnosti Samsung, což je bezpečná a nákladově efektivní alternativa k systému ochrany hardwaru. LYNK DRM je výhradně softwarová instalace, která filtruje a povoluje zakódované vysílací kanály a obsah VoD na hotelové obrazovce. Tento účinný kontrolní proces minimalizuje nároky na zařízení a umožňuje rychlejší obnovu problémů systému podmíněného přístupu (CAS). Pro další zajištění spolehlivosti systému je zde bezpečnostní krytí, které pokrývá potřeby rozšíření předávacího zařízení provozovatelů kabelových televizí.

Kontaktujte nás

V případě zájmu nebo jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte prostřednictvím kontaktního formuláře nebo na uvedeném emailu.

*Pole označená hvězdičkou jsou povinná
Děkujeme, Vaše zpráva byla odeslána.
pin
Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o.
The Park - V Parku 2323 / 14
148 00 Praha 4