O2

Partner: FAST ČR

V prodejních prostorách O2 Czech Republic, a.s. byla použita profesionální řešení Samsung v několika rovinách. Jedná se o jedno z nejrozsáhlejších displejových řešení v rámci pobočkové sítě v České republice.

Všechny displeje jsou určené pro 24hodinový (nonstop) provoz s možností vytváření videostěn. Rozlišení každého displeje je FullHD (1920x1080). Panely mají ideální svítivost pro upoutání pozornosti zákazníka v indoor prostředí (450cd/m2). Obsah ve všech LED displejích na 149 místech po celé republice je řízen centrálně z jednoho místa za pomoci Samsung řešení pro distribuci obsahu. Výhodou použití tohoto software nástroje pod názvem MagicInfo, je možnost flexibilnější ovládání všech panelů, úplná kontrola nad obsahem a tím i vyšší kvalita reklamního sdělení. Použití profesionálních displejů zajistí i nižší provozní náklady a rychlejší návratnost investic.

Projekt „Marketingové displeje Samsung DM48D a DM48E“ slouží k přehrávání marketingových spotů na všech 149 prodejnách společnosti O2 Czech Republic,a.s. Umístěn je většinou jeden displej na šířku za konzultanty. Instalace řešení, které se skládá ze 160 kusů displejů, probíhala v únoru a březnu roku 2015.

Projekt O2 SmartWalls proběhl na destítkách prodejen v rámci sítě s 48“ displeji (modelová řada DM).

O2
O2
O2
O2
O2
O2
O2
O2
O2
O2
O2
O2
O2

Kontaktujte nás

V případě zájmu nebo jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte prostřednictvím kontaktního formuláře nebo na uvedeném emailu.

*Pole označená hvězdičkou jsou povinná
Děkujeme, Vaše zpráva byla odeslána.
pin
Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o.
The Park - V Parku 2323 / 14
148 00 Praha 4