Flip

Zakreslujte a zapisujte nové, inspirativní nápady

Poznámky v režimu pera

Samsung Flip poskytuje uživatelům příjemný a dobře známý pocit z psaní perem na papír, a to v rozličných dostupných barvách, stylech a šířkách. Až čtyři lidé mohou psát zároveň, přičemž jako psací potřebu mohou využít jakýkoli objekt. Navíc mohou uživatelé kresbu rychle smazat tak, že po ní přejedou prstem nebo dlaní.

Vytvořte mistrovské dílo

Poznámky v režimu štětce

V režimu štětce rozpoznává Samsung Flip celou řadu různých tlouštěk, čímž uživatelům zajišťuje možnost vytvářet umělecká díla tahem štětce. Režimy akvarelu a olejomalby umožňují vytvářet různé styly a textury. Flip také nabízí uživatelům plnou paletu zářivých barev, a dokonce umožňuje jejich flexibilní míchání.

Piště na jakékoli pozadí

Praktické anotace

Samsung Flip umožňuje uživatelům psát na jakýkoli zdroj na pozadí. Uživatelům stačí, když kliknou na tlačítko vrstva poznámek, a můžou jednoduše psát na obrazovku, kdykoli a kdekoli, aniž by ovlivnili obsah za původní vrstvou.

Flexibilní úpravy obrázků

Nástroje pro výběr a sloučení s rolí

Samsung Flip je úžasně všestranný. Uživatelé mohou rychle a snadno označovat, přesouvat, ořezávat, zachytit a zeditovat jakékoli obrázky. Každý obrázek také můžete jedním klepnutím tlačítka sloučit s virtuální rolí, což umožňuje jeho úpravy nebo smazání.

Vhodný pro všechny podnikové potřeby

Různé možnosti využití

Samsung Flip nabízí vestavěné všestranné šablony a má celou řadu podnikových využití. Můžete jej použít jako kalendář, plánovač nebo tabuli na poznámky či seznam úkolů. Dokonale splňuje jakékoli podnikové potřeby a umožňuje uživatelům, aby displej využívali různými způsoby sobě na míru.

Snadná navigace a ochrana obsahu

Posouvání & Zámek

Jedna virtuální role na Samsung Flip má až 20 stránek, na které můžete psát a jednoduše jimi procházet. Navíc Flip zajistí, že se důvěrné informace ze schůzky nedostanou do nepovolaných rukou. Jeho posílený systém zamykání obsahu umožňuje uživatelům, aby citlivý obsah ochránili před zobrazením.

Více možností připojení

Všestranná konektivita

Využití posilují všestranné možnosti připojení, jež Flip nabízí. USB, HDMI, NFC a možnost sdílení obrazovky zajišťují optimální spolupráci a poskytují interaktivní zobrazení obsahu, sdílení a možnost pořizovat poznámky. Flip také nabízí volitelný rozbočovač, který představuje ještě pokročilejší posílení konektivity.

*Volitelný rozbočovač musíte zakoupit samostatně.

Synchronizované sledování obrazovky

Funkce Touch out

Funkce Touch out umožňuje uživatelům, aby svá osobní zařízení synchronizovali se Samsung Flip, což umožňuje sdílení a řízení obsahu v reálném čase. Jakékoli změny provedené na displeji Flipu se budou v zájmu efektivní spolupráce zrcadlit na připojeném zařízení a naopak.

*Ovládání Touch out je dostupné přes touch USB kabelové připojení nebo na mobilních zařízeních Android (z roku 2016 a novějších) připojených přes UIBC a na počítačích s Windows 10.

Připojte se odkudkoli

Podpora vzdáleného PC & Bluetooth

Samsung Flip se může vzdáleně připojit k PC, takže eliminuje potřebu mít v místnosti další zařízení, čímž pomáhá zefektivňovat porady. Uživatelé také k displeji mohou přes Bluetooth připojit klávesnici a myš, což umožňuje lepší produktivitu a spolupráci.

Sdílení s velkým publikem

Sdílení obrazovky

Uživatelé mohou v reálném čase promítat obsah ze Samsung Flip na jiný velký digitální displej, a to přes síť Wi-Fi nebo připojení HDMI out. Displej Flipu může být sdílený i při připojení k osobnímu zařízení. Tato funkce je ideální v prostředí s poradami s mnoha účastníky, kdy zobrazí informace většímu publiku.

Snadná distribuce shrnutí porady

Jednoduché sdílení

Po skončení porady mohou uživatelé rozdistribuovat shrnutí všem zúčastněným a kolegům, čímž je zbaví otravné nutnosti pořizovat si ruční zápisky. Důležité konverzace a obsah se ukládají ve Flipu v reálném čase a podporují snadné sdílení přes mobilní a digitální kanály.

Přesné zobrazení díky výkonnému provozu

UHD display & Tizen OS

Po skončení Samsung Flip zobrazuje veškerý obsah v ostré obrazové kvalitě UHD, bez ohledu na místo, a vytváří tak působivé prostředí pro schůzky. Pohání ho výkonný operační systém Tizen 5.0, který zajišťuje plynulý uživatelský zážitek. Zabudované senzory automaticky aktivují displej, když na obrazovku zaklepete.

Pohodlná, optimalizovaná správa

Pokročilé pohodlí

Samsung Flip nabízí celou řadu vylepšených možností, včetně zabezpečeného bezdrátového připojení, automatických aktualizací firmwaru, LDAP synchronizace, zabezpečení souborů a vzdálené správy. Díky tomu představuje pohodlné a produktivní řešení pro porady.

Nový, vylepšený design

Nový, tenký stojan pro 55" Flip nabízí větší pracovní prostor před displejem a praktičtější možnosti polohování a skladování než předchozí modely. Jeho vylepšená skládací konstrukce s panty zajišťuje snadnou instalaci a vysokou skladnost.

Portfolio

Kontaktujte nás

V případě zájmu nebo jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte prostřednictvím kontaktního formuláře nebo na uvedeném emailu.

*Pole označená hvězdičkou jsou povinná
Děkujeme, Vaše zpráva byla odeslána.
pin
Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o.
The Park - V Parku 2323 / 14
148 00 Praha 4